KADİR ÖZEL
Genel Müdür
+90 532-586 55 57
+90 212-875 55 57

Proje Konut Danışmanlık 1998 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermektedir. Proje Konut Danışmanlık 2 yöneticisi ve 9 profesyonel danışmanıyla, yurtiçi ve yurt dışındaki 4 ofisiyle, sahip olduğu çoklu hizmet anlayışıyla sektöründe öncü bir yapıya sahiptir.

 

Bugüne kadar 21’i konut, 5’i ticari, 2’si karma proje olmak üzere  28 adet projenin çeşitli aşamalarında çalışmış, onlarca projeye de danışmalık vermiştir. Toplamda 2 milyon metrekare ve 4 milyar dolar değere ulaşan bu 28 projeye Konsept danışmanlığı, pazarlama, satış & kiralama, satış sonrası ve tesis yönetimi başlıkları altında hizmet verilmiştir.

 

Bununla beraber Proje Konut Danışmanlık  bünyesinde gayrimenkul stoku bulunan kurumsal firmaların gayrimenkullerinin satışı, arsa sahiplerinin arsalarının projelendirilmesi ve pazarlama çalışmaları, projelerinin satış ,mülk yönetimi ve bu projelerdeki yatırımcıların 2.el gayrimenkullerinin satışı veya kiralanması gibi konularda da danışmanlık vererek sektörün tüm paydaşlarıyla işbirliği içerisinde olmuştur.

 

2013 yılında GYO Der üye olan Proje Konut Danışmanlık sunduğu hizmetler, danışmanlık verdiği değişik kurumlar ve ulaştığı bilgi birikimiyle sektörün kanaat önderi olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Kurumsal Proje Konut Kurumsal Şirket Bilgileri Proje Konut Markalı Konut Projesi Pazarlama ve Satış,Proje Konut Yatırım Danışmanlık,Proje Konut hakkında Bilgiler Proje Konut Markalı Konut Projesi Pazarlama ve Satış Proje Konut Yatırım danışmanlık Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi.