Proje Konut ile Başarıya Ulaşın

Gayrimenkul ve emlak sektörü ülkemizde her zaman en çok rağbet gören yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul proje pazarlaması yatırımcılar için son derece önemli ve maddi açıdan karlı bir işletmedir. Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla Proje Konut size önemli bir fırsat sunuyor. Yıllardan beri süregelen tecrübeyi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Kurumsal bir gayrimenkul şirketinde siz de Proje Konut’un teknolojisinin, iletişim ağının ve verilen kurumsal eğitimlerin bir parçası olmakla kalmaz, Proje Konut’un eğitimlerinin, teknolojisinin ve iletişim ağının avantajlarını kullanırsınız.

Her bir Proje Konut ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir. Siz bir franchise aldığınızda belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Ofisiniz, Proje Konut tarafından tanınan Proje Satış Danışmanları ile faaliyete geçer.

Proje Konut Size Ne Sunuyor?

Proje Konut, sizi hızla büyüyen gayrimenkul ve proje sektöründe üst basamaklarda görmek istiyor. Sizde bizimle kurumsallaşın, bizimle büyüyün.

* Kurumsal marka gücümüz ile kendi işinizi kurun.

* Saygın ve yüksek gelirli bir kariyer sahibi olun,

* Periyodik kariyer eğitimleri ile kendinizi geliştirin,

* Minimum yatırım ile maksimum kazanç elde edin,

* Büyük bir potansiyel müşteri veri tabanı ile tanışın,

* Üstelik franchise kurma aşamasında sektör ve iş danışmanlığı desteği ile yalnız değilsiniz

Proje Konut’a Katılın

Proje Konut ofisi açarak kazanan girişimciler arasında yerinizi alabilirsiniz.
Bunun için tek yapmanız gereken Proje Konut Franchise Başvuru Formu’nu doldurmanızdır.

 Proje Konut’a Katılın

Gönder
Franchising Franchising Markalı Konut Projesi Pazarlama ve Satış Proje Konut Markalı Konut Projesi Pazarlama ve Satış,Franchising , Proje Konut Markalı Konut Projesi Pazarlama ve Satış Franchising Markalı Konut Projesi Pazarlama ve Satış